UWAGA! Ten serwis używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia w swojej przeglądarce.
Rozumiem, zamknij okno.

Firma Ecopartner Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Działalność zaczęliśmy od siedziby w Trójmieście i dzięki dynamicznemu rozwojowi posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie oraz Bydgoszczy.

promocjaPrzy skupie on-line pustych tuszy i tonerów lub przy zakupie wkładów do drukarek otrzymasz bonus 3%.

Kwoty netto w cenniku skupu odnoszą sie do osób fizycznych(osoba prywatna otrzyma za skup kwotę netto) - transakcja zostanie każdorazowo potwierdzona dokumentem skupu indywidualnego. Natomiast firmy które

Poniżej przedstawiamy ceny wybranych modeli.  

←  W zakładce Pliki do pobrania pełny cennik skupu.

 


Kwoty netto w cenniku skupu odnoszą sie do osób fizycznych(osoba prywatna otrzyma za skup kwotę netto) - transakcja zostanie każdorazowo potwierdzona dokumentem skupu indywidualnego. Natomiast firmy które wystawią nam fakturę VAT otrzymają kwotę netto plus VAT. 

Skupujemy tylko wkłady znajdujące się w cenniku skupu, jeżeli macie Państwo wątpliwości odnośnie skupowanych tuszy i tonerów prosimy o kontakt.
Tusze i tonery skupowane przez nas muszą spełniać szereg warunków:

  • nie mogą być w żaden sposób regenerowane, napełniane, przetwarzane (chyba że w cenniku występuje cena na model regenerowany który skupujemy)
  • nie mogą być uszkodzone mechanicznie (pęknięcia, zarysowania, itd.)
  • nie skupujemy kartridży atramentowych, których głowice uległy zniszczeniu na skutek korozji lub rdzy, oraz tonerów laserowych w których korozji uległy elementy metalowe
  • w przypadku pustych atramentów blaszka ze stykami elektrycznymi nie może być uszkodzona(wgniecenia i przerwania taśmy)
  • dysze drukujące nie mogą być uszkodzone - brak blaszki lub wgniecenia
  • muszą być elektronicznie sprawne - wkłady atramentowe testujemy testerami

Wkłady można sprzedać

  1. Bezpośrednio w naszych biurach gdzie na miejscu segregujemy i wyceniamy puste, wystawiamy dokument przekazania odpadu oraz wypłacimy gotówkę
  2. Poprzez naszych handlowców którzy do Państwa przyjadą (Gdańsk, Warszawa, Olsztyn, okolice tych miast a przy dużych skupach cała Polska) - powyższe czynności (oprócz wystawienia karty przekazania odpadu którą dostarczamy później) odbywają się u Państwa. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikami w naszych biurach.
  3. Przez Internet (warunki poniżej)

Przed wysłaniem wkładów prosimy o rejestrację na naszej stronie i wpisanie wkładów w formularzu. Dzięki temu wycenimy wstępnie towar i wezwiemy kuriera jeżeli wartość przesyłki wynosi ponad 100zł. Poniżej tej wartości prosimy o wysyłkę na swój koszt.
Zestaw paczek lub paczka powinny być dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem i opisane. Przed zapakowaniem kartridży, tonerów i tuszy do paczki każdy wkład z osobna należy zabezpieczyć przed uszkodzeniem najlepiej owijając każdy z osobna gazetą lub folią bąbelkową. Kartridże powinny być na czas transportu zapakowane w karton(y) i zabezpieczone przed przesuwaniem i obijaniem się wewnątrz kartonu, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom. Za towar uszkodzony nie płacimy.

UWAGA

1.Prosimy aby osoby prywatne wewnątrz kartonu umieściły specyfikację ilościową i cenową przesyłki oraz dokładne dane nadawcy numery kontaktowe, NIP lub PESEL , adres e-mail oraz numer konta.
2.Firmy prosimy o umieszczenie wewnątrz kartonu specyfikacji ilościową i cenową przesyłki oraz dokładne dane nadawcy, numery kontaktowe, adres e-mail, numer konta, NIP, Regon celem wystawienia dokumentów. Otrzymacie Państwo od nas dokument przyjęcia zewnętrznego na podstawie którego będzie wystawiona faktura oraz kartę przekazania odpadu.
3.Po sprawdzeniu przesyłki (kartridży czy nie są uszkodzone, czy nie były regenerowane) wystawiamy własną specyfikację zawartości i wycenę. Następnie kontaktujemy się z Państwem i w przeciągu tygodnia dokonujemy przelewu pieniędzy na wskazane konto.
4.Uszkodzone lub nie nadające się do skupu wkłady podlegają odesłaniu na koszt osoby sprzedającej lub utylizacji.

UWAGA! Jesteśmy uczciwą firmą i zależy nam na powtarzalności transakcji. Prosimy więc o zaufanie które na pewno nie zostanie nadużyte.