Misja i wartości

EcoPartner

 

Naszą misją jest dostarczanie najlepszej jakości usług i towarów przy jednoczesnym nacisku na ochrone środowiska. Wspieramy naszych klientów w znacznym ograniczaniu kosztów drukowania a partnerów w osiąganiu zysków. Wszystkie nasze działania pomagają wypełniać zadania odpowiedzialności społecznej w firmach i instytucjach oraz wśród osób fizycznych.

Wartości jakimi kierujemy się w naszej firmie to:

 
  • Partnerstwo – kierujemy się uczciwością, szacunkiem, zaangażowaniem i solidnością. Dzielimy się wiedzą oraz korzyściami z naszymi dostawcami, odbiorcami oraz pracownikami. Budujemy nowe relacje partnerskie polegające także na najlepszych stosunkach międzyludzkich. Jesteśmy Niezawodnym Partnerem.
     
  • Odpowiedzialność –  kierujemy się zasadami odpowiedzialności społecznej i pomagamy ją wypełniać. Długotrwale, konsekwentnie oraz w pełni świadomie działamy w oparciu o zasady odpowiedzialności społecznej charakteryzującej się działaniami prospołecznymi i proekologicznymi. Jest to dla nas długofalowa troska o ludzi z którymi współpracujemy i otoczenie w którym żyjemy. 


©2017 Ecopartner sp. z o.o.