Telefon: +48 668 391 293 | Email: gdansk@ecopartner.pl

Materiały

 

Specjalnie dla Państwa firmy przygotujemy specjalną, dedykowaną ofertę, dzięki której zredukujecie koszty wydruków i obsługi serwisowej.

MATERIAŁY ORYGINALNE
Jako Złoty Partner HP raportujemy sprzedaż do producenta, co skutkuje tym, iż wszyskie zakupy dokonane w naszej firmie są wliczane w programy promocyjne i lojalnościowe prowadzone przez HP. Oprócz produktów Hewlett-Packard oferujemy materiały eksploatacyjne marek takich jak: Brother, Konica Minolta, Lexmark, Samsung, Epson, Oki, Ricoh, Xerox, nasz wachlarz dystrybucji jest stale powiększany o nowe pozycje.
Ecocartdrige
Produkując tonery Ecocartridge stawiamy na najwyższą jakość i jak najlepsze działanie naszych produktów, stosujemy materiały sprawdzonych europejskich producentów, w konsekwencji czego jakość oraz wydajność pozostaje na takim samym poziomie jak wkładu oryginalnego. Dodatkowo gwarantujemy darmową dostawę oraz odbiór i utylizacje pustych tonerów .

W razie chęci współpracy lub pytań, prosimy o kontakt:
tel.+48 606 330 196
Strona Materiały - Ecopartner stosuje pliki cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie w Twoim urządzeniu końcowym. Zamknij to okno